15 October 2019

Vanainimese ametid

Üks mu tuttav tuli pangast ära ja läks psühholoogiat õppima. Teine tuttav läks minema assistendi ametikohalt ja siirdus kliendihalduriks. Mõlemal sarnane põhjus - kaua sa ikka seda noorte ametit pead. Näiteid on teisigi aga mul halb mälu ja ei jaksa hetkel neid meelde tuletada.

Mul endal ka nö noorte amet. Olen mõelnud, et äkki peaks mingi vanainimesele sobilikuma ameti vastu vahetama. Et äkki noored tulevad peale ja ma näen oma ametis naeruväärne välja. A võibolla juba näengi, kurat seda teab.

Õppisin personalijuhtimist. Meh. Nagu on ja nagu ei ole ka. Minu vanas pangas otsitakse juriste. Üks kolleeg töötab seal siiamaani, töö pidi sama olema, mis 15 aastat tagasi, kui ma sealt ära tulin. Äkki oleks hea tiksuda pensionini?

Psühholoogia on ka huvitav aga selle õppimisega on pisut keeruline. Peamiselt päevaõpe või oma raha eest täiendõpe, ka päevane.

Mis oleks väärikas amet 40+ prouale. Või on mu arutluskäik täiesti vale ja iga inimene võib südamerahus tegeleda selle ametiga, mis talle meeldib või mis raha kontole toob?

Õde räägib täna, et "tead seda tunnet, kui raha hakkab üle jääma..." Käsi südamel, ei tea! :D

No comments: