18 November 2020

Mugavustega harjub

 Täna on 4. päev ilma sooja veeta...

Laupäeva õhtul otsustas kuumaveeboiler läbi roostetada ja vett läbi laskma hakata. Lihtsalt infoks, et  hooldusvaba boiler tähendab seda, et ainuke hooldus, mis sa siiski tegema pead, on regulaarselt max 7 aasta tagant boiler ära vahetada.

Nii ma siis nüüd ootangi seda uut boilerit. Samal ajal viimast varandust müüki paisates, sest mingit puhverraha mul kogutud pole ja boileri ost ja vahetus on märkimisväärne kulu. Isegi paar pisarat jõudsin sel õnnetul õhtul tilkuva boileri kõrval ja ujuvat garaažipõrandat mopiga kuivatada üritades valada. Ma tean, et alati on keegi, kes tuleb appi aga selleks tuleb enne rahuneda ja siis osata õigelt inimeselt abi küsida. Õnneks on mul väga toredad naabrimehed, kellest üks ei pidanud paljuks ka pidulauast tõusta ja tulla mulle appi õiget kraani kinni keerama.

Vist delfist lugesin ükspäev mingit sisuturundusartiklit, et loomisel on rakendus töömeeste tellimiseks Bolti põhimõttel. Et äpist tellid, tuleb kohale, "taksomeeter" hakkab jooksma ja hind on eelnevalt kokku lepitud ja läheb lihtsalt kaardilt maha. Mul oleks küll palju küsimusi aga põhimõtteliselt on see jubeäge idee. Kui paljude vanainimeste või üksikute naiste või isegi meeste, kes alati ka kõiki töid ei oska, muresid see ära lahendaks.

Õhtul lähen spordiklubisse duši alla, trenni vist ei viitsi minna.


No comments: