21 September 2020

Tinderist vasta näppe

 Ma suhtlesin suht pikka aega ja tihedalt ühe tüübiga, kes algselt oli pärit Tinderist. Vahel juhtub, et esimesest lausest peale jutt ja arusaamine elust klapivad ja on jumala tore rääkida. Rääkida kellegile oma päevast ja lihtsatest asjadest ja kuulda samu asju vastu. Jagada häid lugusid, mis parajasti autosõidu ajal kuuled. Recordida tobedaid lauseid. Tunda heameelt, et keegi põleb vajadusest sulle kirjutada.

Ainus probleem oli see, et ta ei tahtnud oma pilti jagada. Olemasolevad noorepõlvepildid olid ulmeilusad. Täpselt minu tüüp, kõrged põsesarnad, suur kõrisõlm, sirge nina ja suht enesekindel ilme. Oeh ja kui ma siis lõpuks selle paarikuuvanuse pildi kätte sain, pidin pettumusest nutma hakkama ja ei suutnud tüübile ka ütlemata jätta, et "Ma ei saa aru, kuidas sul õnnestus oma noorpõlveilu niimoodi ära käkerdada?!"

Miks sa pead panema üles oma vanad pildid, ja kartma saata uusi pilte hirmust, et vestluspartner paneb tuhatnelja jooksu. Hirm oli muidugi õigustatud, sest kontrast oli niivõrd suur. Vastupidiselt mulle endale, kes ma panin üles sassis juustega ja meigita pildi, et jumala eest kellelgi ei tekiks mingit illusiooni minust.

Nüüd on nii, et ma tunnen temast puudust aga kahjuks tean, et sellest ei tule midagi välja. Ja endiselt piinlik on ka enda pärast, et ma selline pealiskaudne bitch olen, kuid koledat välimust ma endale maha ei müü. Lisaks kõigele sain Tinderist bani ka, nii et see etapp on nüüd lõppenud.6 comments:

Kaur said...

Oo äge, kuidas saab saada Tinderist bänni..?????

LegaalneBlond said...

No ikka saab kui hästi tahta :) (ei sisaldanud ausõna sobimatuid pilte)

Anonymous said...

ikkagi tahaks teada, mis tegid?

Hoovatunnistaja said...

Ai ai mida nende näppudega tegid, aga mehed saavad tavaliselt tillist tõmmatud, nii et räägi välja kuidas on see võimalik või mis moodi see näpukas käib? :)

LegaalneBlond said...

Ju sai liiga palju swipe left/per min :D

Rents said...

Mul oli korra nii, et mees tundus muidu väga huvitav, aga kui kokku saime, siis selgus, miks ta mitte ühelgi pildil ei naeratanud - hambad olid konkreetselt sellised, nagu ta oleks terve elu narkomaan olnud või midagi. Minu jaoks nii metsik turn-off, et need muud asjad, mis seal selgusid (no näiteks, et tegu inimesega, kes elab isa kulul, et saaks kunstile pühenduda), tundusid juba igati kõrvalised. Eales ei suudaks ette kujutada sellisega suudlemist ju. Kusjuures muidu igati kena mees ja kui tahaks, suudaks kindlasti ka tööl käia ja raha teenida, et hambad korda teha, aga no kui pole huvi, siis pole, mis sa teed.