26 October 2020

Superwomani elu: Jälle kriis mitte edasiminek

Kõigepealt ma guugeldasin "How to get unbanned from Tinder" ja siis lugesin paar päeva erinevaid juhiseid selle kohta. Seda lugesin ka, et saavadki päris paljud inimesed suht ilma põhjuseta bänni ja on pärast seda õnnetud.

Mina nüüd otseselt õnnetu polnud. Aga lihtsalt veits närvi ajas küll. Ma ei taha, et minu põhiõigusi piirataks :)

Ühesõnaga, tegin mina kõiki trikke arvesse võttes uue konto. Ühtegi eelmist pilti kasutada pole soovitatav, muidu tunneb kontrollirobot ära. Ainus pilt, mis oli kasutamata, oli üks pilt minust pimedas, pärast trenni, sassis juustega, meigivaba ja tukk üle silmade. Ühesõnaga pime ja sünge pilt, kust suurt midagi näha polegi. Vanus on märgitud ka veel õige sealjuures.

Kui nüüd keegi mulle ka selgitaks, miks selline pilt laineid lööb?? Täiesti arusaamatu. Ma ausalt ei ole mingi silmapaistev iludus. Hiljuti sain ehmatava selgusega aru, et mu enesekindlusest on suur-suur tükk puudu. Mis isenesest pole ka ime, kui oled elanud kellegagi üle aasta nii koos, et ta pole su poole isegi mitte vaadanud. 

Olles ära öelnud juba kümnetele pakkumistele kohe kokku saada, hiilides kõrvale vastamisest, millal ma kohtumisega nõus oleks ja sellest, kui paljuga mind sponsoreerida vaja oleks (issand jumal!) , on mul juhe koos ja ma ei tea enam, mida ma tahan või keda ma tahan. Vahel ma mõtlen, et kui mul oleks see kaotsiläinud enesekindlus alles, siis ma elaks praegu sellist luxury elu,  nagu see Cougari triloogia kangelane 1. osas :D (Selgitus: raamatu kangelanna Viktoria ei jätnud ühtegi juhust ehk ilusat noormeest kasutamata)

Ma muide laenutasin hiljuti raamatukogust selle "Cougari" triloogia ja mulle see eriti ei meeldi. Kui esimeses osas on kangelanna überilus, seksikas, kuum ja 51 kg siis iga järgneva osaga muutub ta järjest vastikumaks, kui kolmandas osas on ta äkki alkohoolikust "räuskav vanamoor". Mistõttu 3 osa ei edene mul absoluutselt ja ma kaalun selle poolelijätmist. Lisaks häirib mind kogu triloogia sõnaseadmise viis ja nö kuumade kohtade kirjeldused.

Nii et ma istun praegu täiesti kottpimedas, ilma ühegi valguskiireta tupikus, mida ilmselt tuntakse ka keskeakriisi nime all. Ja ma ei tea, kuidas edasi või kes ma üldse olen. Või kuhu ma minna tahan. Ma tahaks väga võtta oma julguse ja enesekindluse riismed kokku ja minna kasvõi proovida kohtuda mõnega, kes minust väidetavalt unistavad... 2 comments:

Manjana said...

Ma seda koleda pildi asja olen kogenud. Mõni aasta tagasi ma tegelesin couchsurfinguga: reisisin ise ja võtsin teisi vastu. Seal lehel on kasutajatel endast pildid. No mul oli endast väga ilus pilt, täiesti modell ja superstaar :D Ja kõik kulges sujuvalt, kõik inimesed olid väga ok ja normaalsed. Aga siis ma rohkem ei tegelenud asjaga aktiivselt ja panin endast mingi suva nässaka pildi ja suur oli mu imestus, kui ma hakkasin järsku samas, eelnevalt täiesti viisakas kohas (ma olin kuulnud, et seda lehte kasutatakse ka teistel eesmärkidel, aga kogenud mitte), saama mingeid nilbeid ettepanekuid. Uba selles, et enamus mehi kardab ilusaid naisi, aga kui naine tundub selline naabri Kati, siis julgevad ka need kõige rumalamad lolle ettepanekuid teha.

LegaalneBlond said...

Ma nüüd ei teagi kas rõõmustada või kurvastada selle info üle :D