26 March 2020

Palun ära katsu

Mis mulle praeguses eriolukorras kõige rohkem meeltmööda on? Ikka tuleb ju üritada midagi positiivset leida. Mulle meeldib, et inimesed ei või sulle enam poes selga trügida või sind kallistama tikkuda.

Võiks lausa öelda, et ma vihkan kõiki neid inimesi, kes poes sulle käruga selga ronivad või ise praktiliselt su vastas seisavad. Iseteeninduskassad on minu suur õnnistus! Ma ei kannata kui töökaaslased mind katsuvad, näiteks panevad käe õlale, ja mul on raske taluda poolvõõraste kallistamisi sünnipäevade või muude tähtsündmuste puhul.

Käisin siin ükspäev Singer-Vingeri kontserdil Rock Cafes. Kõik oli väga tore, rahvast oli just nii piisavalt, et kõigile jäi oma tantsuruum. Aga siis....
Tänapäeval pidi üks külgelöömise viisidest olema see, et keegi tuleb klubis/kontserdil ja seisab väga lähedale su selja taha. Minu meelest on midagi perverssemat raske välja mõelda. Seega tuli üks meesterahvas ja praktiliselt hingas mulle kuklasse, Nagu miks sa teed nii? Mõtlesin, et olen piisavalt vana, et oma arvamust välja öelda, kui midagi ei meeldi ja soovitasin onklil mõned sammud minust eemale astuda. Ta arvas, et ma olevat vales kohas siis. Mismõttes? Tulin kontserdile Rock Cafesse oma lemmikasja vaatama. Kes seal käinud on, teab, et see pole mingi fäänsi lantimisklubi, kus parimate riietega kokteili limpsida  Olen täpselt õiges kohas ja naudin muusikat, ning minu tagasihoidlik soov oleks, et hoitagu end väljapool mu personaalset tsooni (min 60 cm).

Kusjuures tegelikult mulle väga meeldib inimestega suhelda. Sõnadega, mitte kätega. Hetkel tunnengi väga puudust inimestega ja isegi kolleegidega näost-näkku suhtlemisest aga kohe kindlasti ei tunne ma puudust, et keegi võõras mind katsuks. Pealegi on mul kodus üks temperamentne väike kallistamisehull, kes muud ei teekski kui kallistaks ja poeks külje alla. Isegi teda pean vahetevahel keelama kui asi liiga hulluks läheb :)

3 comments:

Manjana said...

selle poes vahehoidmise peale ei saa kindel olla. kuskil mainiti, et võtke poes käru, et see on paraja suurusega, et vahet mõõta. noh ja käisin ma poes ja inimesed olid oma kärusid eriti kitsastesse kohtadesse jätnud, kust enam üldse mööda ei saanud. suht tüütu, õpi või lendama, puutuda ju kedagi ega midagi ei sooviks.

Rents said...

Poes ajab väike "köhahoog" kohe kõik korda. Purjus ligitikkuva tölliga võib karmim lugu olla.

LegaalneBlond said...

Kusjuures isegi hüppasin võpatades eemale, kui üks mees tänaval mu kõrval oma kopse välja köhima hakkas. Tänase päeva reaktsioon "köhahoole"..

Ma tean õnneks ühte poodi, kus käib vähe inimesi. Lähen sinna.