14 July 2017

Karm, tätoveeritud muttMul on käe siseküljele tätoveeritud kaks sõna ühest Dima Bilani loost. Kui mu pojaraasuke üks kord küsis, mis sinna kirjutatud on, siis ma vastasin talle, et seal on kirjas: "Emme armastab sind kõige rohkem maailmas".

Tegelikult on sinna vene keeles kirjutatud "Leida sind". Kui Taturin seda tätoveerima hakkas, siis ta naeris tükk aega ja küsis, kas ma ei tahaks sinna kirjutada ka näiteks "leida triikraud" vms. Ei tahtnud :)

Need kaks sõna tähendavad minu jaoks palju. Ja ku see idee mulle pähe tuli siis ma teadsin kohe - see on õige asi. Ja ma tunnen nii siiamaani.

Aga nagu nad ütlevad, ühe tätoveeringu tegemine tähendab ka teise ja kolmanda jne tätoveeringu tegemist. Ja märkamatult ongi pool keha tätoveeringutega kaetud. See on sõltuvus. Nüüd ongi saabunud see hetk, kui mina tahan ka oma käel olevaid sõnu millegagi täiendada. Aga hetkel pole veel pähe tulnud õiget asja. Tean, et see peab olema ilus, naiselik ja värviline. Et kui ma seda vaatan siis ainult imetlusega.

Nüüd mul ongi kerge ärevus hinges. Ma tean, et ma tahan ja ma tean, kelle juurde ma minna tahan. Ootan põnevusega, millal mulle see õige pilt pähe tuleb.

3 comments:

Katariina said...

Ebareaalne nips seda postitust siit leida.
Mul pole ühtegi, aga just..eile... mõtlesin jälle seda mõtet, et tahaks. Tahaks sinna randme sisekülje õrnale nahale.
Minu puhul siis pigem a la "leida ennast" :D Või tglt midagi selle kohta, et elu tuleb võtta sellisena, nagu see on ja mitte pidevalt vastuvoolu ujuda, nagu kudema ruttav lõhe. Et ma seda juba nii kaua kusagil taustal mõlgutanud olen, siis.. kes teab. Äkki, one day.

Ann said...

Nevozmozhnoe Vozmozhno? :)

LegaalneBlond said...

Just :)

Я знаю точно – невозможное возможно
Сойти с ума, влюбиться так неосторожно
Найти тебя, не отпускать ни днем ни ночью
Все невозможное – возможно, знаю точно!

Katariina, käe sisekülg on väga lahe koht. Ma oleks ka rohkem randme kanti tahtnud aga Taturini sõnul on seal siiki veenid ja veresooned liiga naha läehdal. Seega on mul pisut kõrgemal, pika varrukaga mitte märgatav.