29 October 2012

Päevad väsitavad mind

Plaane on rohkem kui teha suudan. Hommikul olen puhanud ja värske - siis on jaksu mõelda. Aga tuhin läheb umbes paari tunniga mööda ja siis on päeva lõpuni üks enese vedamine ja ohkimine ja isegi pikaliheitmine ei too loodetud kergendust. Paha ja raske ja oioioi. Ühesõnaga. Õnneks see läheb muidugi üle.

Lauri Nebel ütles laupäevases  LP-s, et kui koos on abieluvoodi muretsetud siis ei tohi lahku minna :) Meest sõnast. Ma avastasin nimelt, et kodus olemasoleva voodi laius on 140 cm! Kahe inimese puhul on see 2x70 cm !! Võrdluseks, et minu ümbermõõt on hetkel juba kaugelt üle meetri... Aga jah, voodi ostmise ajal olin noor ja ullike (ja palju saledam ka). Ostsin voodi aint iseendale ja olin kindel, et kui kunagi tuleb minu ellu uus mees siis ma lihtsalt kolin tolle juurde elama, kuna ta on rikas ja ilus ja tal on kõik olemas. Päris nii ei läinud aga see eest on pool uue voodirahast Superkangelasel makstud. Nüüd jääb üle veel paar nädalat  oodata ja siis ülejäänud raha ära maksta ja siis ongi paradiis käes! 180 cm hiiglasuur ja uhke, udupeente ökomadratsidega jenkkivoodi! See on täitsa nagu jõulud juba. Õues jõulud, kodus jõulud. Ja siis ma enam oma voodist üles ei tõusegi. Sest kohe-kohe lõpetan ka töölkämise ja võtan puhkuse välja. Ja siis ma lihtsalt leban ja kosun ja õitsen :)

3 comments:

soodoma ja gomorra said...

Nii tore, nii tore, nii tore!
Kui niikuinii voodisse elama jääd, siis maga juba ette ka ära, kui saad:)

LegaalneBlond said...

Oleks see vaid nii lihtne. Ei ole koduperenaisel aega magada :) Nii palju on teha ja käia!

↔e said...

Issand. Ma olen täitsa kadunud lugeja ja nüüd lugesin mitu posti järjest (mitte et neid väga palju oleks), aga vist on põhjust soovida õnne ja mitte ainult voodi puhul? :)
Igatahes mõnusat olemist!
Ja kirjuta siis ikka ;)