08 May 2012

Imerohud

Äkki läheb teil ka vaja :)
Esimene avastus: Cherrys müüdi Spirulina vetikatablette ükskord ja mingi uitmõtte ajel kahmasin ka voucheri. Just sai purgitäis otsa, võtsin kaks tabletti hommikuti (kokku oli neid 90). Ja ma alles nüüd ühel õhtul mõtlesin, et opaa,  kuidas ma see kevad jaksanud olen kõiki oma asju teha? Ega ma täpselt ei teagi, kust see energia tuli aga äkki on tabletsikutel siiski mingi roll. Vähemalt internetis neid ka kiidetakse. Igatahes mina lähen teist purgitäit apteegist tooma. Õigemini küll vaat sellega on eraldi naljakas lugu :)

Lugu: vanainimeseks saamisel on omad staadiumid, eks ole. Üks viimastest staadiumitest on minu arust see, kui sa käid vannis ja ei lase vett ära, vaid järgnevad nädalad tõstad sealt kopsikuga vett potti, kui pissil oled käinud. Sest ega vett ei saa ju raisata. Üks esimestest staadiumitest aga on see, kui sa hakkad erinevaid apteeke võrdlema, kust odavamalt rohtusid saab. Nojaa leidsingi mina internetist lehe, kust oli lugeda, et Spirulina tabletid on kõige odavamad Kärdla apteegis. Tehtud-mõeldud. Hiiumaad tihti väisavale tuttavale tellimus sisse antud. Alles tüki aja pärast hakkas piinlik....:D et midasssja nagu.

Teine avastus: oma treeneri suureks õuduseks ma ei söö köögivilju ega joo rohelist teed. Roheline tee on suht ilge-kirbe heinamaitsega mu meelest. Aga sõbranna tõi kingituseks Tulsi teed, üks on roheline ja teine roositee. Roheline tee on mõnus, heinamaitset pole ja roositee on üleüldse siuke roosilõhnaline luksus. Köögivilju ma aga ei söö endiselt. Äkki see saab kunagi mu kolmandaks avastuseks? Võibolla... pigem mitte.

4 comments:

↔e said...

Kusjuures, mina suutsin enda eratreenerit üllatada sellega, et mulle MAITSEVAD köögiviljad.
Samas, kui ma seda nii teadlikult tunnistan, siis äkki ka see on üks vananemise etappe (mis võib-olla kõigil ei esinegi)?

Anonymous said...

Kle kartul on ka köögivili - nii et söö aga kartulikrõpse ja ole rahul :)

LegaalneBlond said...

Ah see ongi saladus 11,5 kilo mahasaamiseks :)

Anonymous said...

See ja igasuguse aeroobse koormuse mahavõtmine. Ja vetikatablad.