01 September 2009

Elagu koolialgus! (maha seebipank)

Ärevus on hinges. Selline mõnus ärevus. Midagi uut ja toredat on kohe algamas. Kõigepealt muidugi tütreke kooli ja juba mõne päeva pärast ma ise ka. Ei tea kas mina peaks ka mõne gladiooli kaasa võtma..? :) Kõik õpetajad kurdavad, et kui väikesed tegelased veel toovad lilli siis vanemad õpilased ei tee enam väljagi. Ma oleks vist raudselt üks ja ainus veidrik, kes magistrisse lilledega läheks.

Ilusast päevast kümme minutit suutis pekki keerata seebipank. Minge õppige klienditeenindust natuke! Raisk küll ma ütlen. Kõigil ei ole aega kontorite vahel joosta, kui töö tahab tegemist. Ja pärast tööd on ju kontoris teadupärast üüüüratud järjekorrad ja null õhku hingamiseks. Ma tahan näha, mis nägu teeb selline "klienditeenindaja", kui ta näiteks läbipekstuna läheb lähimasse politseiosakonda ja seal öeldakse talle, et "Kuulge, teil on ainult vasak silm sinine. Meil siin saab avaldust kirjutada ainult siis, kui parem silm on sinine. Olge hea, minge teise linna otsa, kõrgetasulisse parkimispiirkonda ja kirjutage seal uus avaldus. Siis me vaatame võibolla, kas me teeme midagi." No ei tehta siukest asja! Inimene on oluline, mitte paber. Igatahes esimese asjana kui ma miljardäriks saan, võtan ma kõik oma ressursid seebipangast välja ja nad näevad oma hiigelkasumeid minu raha pealt sama palju, kui oma kõrvu. Pffff.

Aga päeva ilusam osa - koolialguse pidu - on veel ees. Istume siis tütrega aukohal ja võtame vastu õnnitlusi algavaks kooliaastaks :)

2 comments:

↔e said...

No möödas on küll nädal, aga no ma olin reisil ka - aga kindlasti palju õnne kooli puhul :)
Mina võin öelda auga välja, et magistrtele näitasin seekord näppu, kirjutades akadeemilise avalduse.
Jälgin edasi huviga, kuidas koolis minema hakkab.
Ja kas keegi sulle ka lilli tõi?

LegaalneBlond said...

üks pikk punane roos ikka toodi :)