27 May 2009

Andke mulle veits puhkust

Massöör ütles mulle juba teist korda, et "kuule tüdruk, sul on puhkust vaja".

Jah, palun. Mulle väga sobiks. Natuke aega enesele, mõnulemisele, mittemidagitegemisele. Nädalavahetused kaovad ülihelikiirusel, kui otsustad ajapiiranguteta millegi mõnusaga tegeleda - näiteks kasvõi sünnipäevakinkekaartide eest shoppamisega. Vaatamata sellele, et pärast u. 5 poe läbikäimist ma ei suuda enam ei keskenduda ega ka vaimustuda, meeldib mulle poeshängimine sellegipoolest. Ja eraldi auhinna ma annaksin sellele geeniusele, kes arvas et kaubanduskeskuses võiksid olla väikesed hubased söögikohad. Eriti need, kus antakse pita gyrost, mille najal saab meenutada üht vahvat ja ammust suvereisi.

Mainimata ei saa jätta seda, et mul on elus esmakordselt selline muska, kellele meeldib poes käia ja kelle nägu ei tõmba pärast esimest poodi valuliku grimassi tõttu viltu. Kes küsib kõige viimasena rõõmsa häälega, et "kas me lähme veel mõnda poodi?"

Mul jääb nädalavahetustest väheks, et end välja puhata. Ma pooldan kahe käega ja 100% varianti, et reedestel päevadel oleks palgata puhkus. Ja rohkem ma ei jaksa praegu kirjutada.

No comments: