24 May 2008

Mahamagatud ja mahamagamata

Kell näitab sügavat öötundi aga mul on kook ahjus ja magamaminek seetõttu lähima tunni jooksul välistatud. Täna oli pidu, homme on jälle pidu. Pidu peo otsa. Ja kõik on omaküpsetatud. Välja arvatud Torrese roosa vein muidugi. Suht mõnus asi suvealguseks, soovitan mittepikutajaveinilembidele.

Tänu lemmikbeibu suurepärasele tähelepanuvõimele õnnestus mul mitte maha magada sulnis kutse Haapsallu. Ja teisalt sain vihje, et viimase rummikoolatekiilasodipodi joomise ajal olla ma maha maganud miski kõvemat sorti kulminatsiooni. (tegelt ma ei maganud, ma puhkasin)

Mind hakkas vaikselt huvitama, kas on veel miskeid põnevaid võimalusi, mis ma olen maha maganud? Sellest ma olen nagu juba aru saanud, et imepärase meesolendi vaikne imetlus ei vii reeglina kuskile. Rinnaga peale ja püksid maha. Kuid kas ma olen lasknud mööda hetki, kui mulle on ulatatud püksilukk lahtitõmbamiseks? Karta on, et jah.

Aga mitte sellest ei tahtnud ma rääkida. Vaid hoopis sellest kuidas Saareblond piiga ja Tinuntsik tulid mulle külla ja mõlemal oli ühtmoodi jakk seljas! :))

No comments: