24 August 2017

Kui seksi ei ole...

Nägin taaskord, viimasel ajal isegi üpris sagedasti, erootilist unenägu. See on peenelt öeldes seksi nägemine unes, mida-kus-ja kellega, need detailid jätad igaks juhuks enda teada, niigi on teema piisavalt delikaatne.

Võtsin kätte ja guugeldasin, et mida imet võiks küll unes seksi nägemine tähendada? Äkki küllust või lakkamatut õnne või veel midagi toredat. Poole guugeldamise pealt muidugi taipasin oma lollust :D Mida muud see seksi unesnägemine ikka tähendab, kui et teda pole lihtsalt kaua olnud ja tahestahtmata tekib alateadvuses selline väike igatsus ja soov. Kui teadveloleku ajal suudad selle soovi maha suruda siis alateadvusest ujub ta lihtsalt une ajal välja.

Kusjuures ilmaolek või soovi mahasurumine ei olegi nii piinavad, kui nad võibolla kõlavad. Suvalise üheöösuhte järgi tormamist ei pea vajalikuks, klubist/pidudelt lantimist samuti mitte. Tinderi abielumehed ei tõmba ja musta märkmikku booty call- nimedega mul ka pole.

Olen silmanud Perekoolis teemasid, a'la "Kust saab 40+ üksik naine seksi" , kus kõige eredam soovitus oli selline:

Kõige kindlam soovitus teemaalgatajale seksi saamiseks on külastada sex-poodi ja osta omale silikoonist mängusõber (dildo). Päris ausalt. Milleks mingite meheludridega mässata, kui saab ka ilma eriliste lisapingutusteta. Lisaks veel see, et mänguasjaga on seks 24/7 kogu aeg käepärast. See pole tänapäeval mingi tabu, pigem hea võimalus naistele, kellel meest ei ole, ei jätku või pole asja. Mõtle sellele. Lisaks ka see, et pole kartust mingit paha haigust omale külge saada. Enne valiksin justnimelt silikoonist dildo, kui mingi suvalise sugutäku kusagilt portaalist.

Raibe, ja mina just viskasin oma mänguasja ära seetõttu, et kodus oli mees olemas.

Aga noh, tegelikult on need unenäod siiski toredad ja armsad. Ja kuna siiani on mulle kõik mehed lihtsalt sülle kukkunud, ilma erilisi pingutusi läbi viimata, siis ei näe põhjust ka praegu meeleheitlikuks rapsimiseks suvalise sugutäku leidmiseks.

Pühendan parem hetkel kogu tähelepanu endale, teen natuke trenni, loen raamatuid, katsun tööl asjadega järjele saada ja hoolitsen oma laste ja kodu eest. Küll siis laabuvad ka muud eluvaldkonnad.No comments: