21 November 2009

Saka mu arm
Ma olen see kodanik, kes kasutab ära praktiliselt kõik tõsiselt head sooduspakkumised spadesse või Revali hotellidesse. Mul on kohe siuke hobi ning pidevalt asjadel silma peal hoides leiab ikka kuldaväärt kraami. Lisaks isetoimetamisele olen ma harinud ka paljud oma lähikondsed avastama häid võimalusi.


Nii tuligi Ljolik ühel õhtul koju, salapärane naeratus näol ja üks käsi selja taga. Käes aga oli see napaka Tudish Piibi üldsegi mitte nii napakas olematu hinnaga spaapakett. Olin juba suht kaua jälginud Saka Cliff Hotel & SPA tegemisi ja voilà - nagu ütlevad prantslased :).Ma olin rohkem kui rahul selle ülitoreda ja armsa kohaga. Kuigi mul on mitu pirakat kivi visata plähmerdava ja kiirustava Estraveli kapsaaeda, kes näis arvavat, et ega odav asi ei saagi inimestele häid elamusi pakkuda. Tuu bääd. Saka vahva personal päästis olukorra niivõrd hiilgavalt, et ma levitan seda teadmist ja informatsiooni kõigile, kes vähegi kuulata viitsivad.

Kui esimene oluline asi spas on mugav voodi siis teine, ka väga tähtis komponent, on söök. Kui Fra Mare kasuks räägib superasukoht ja üks mõnusaim vee- ja saunakompleks, siis no söök, tuleb sinna küll kaasa osta või mujal Haapsalus söömas käia. Nii viletsat hommiku- ja õhtusööki mujalt naljalt ei leia. Mistõttu ma ei oodanud keset metsi asuvast Saka spa restoranist eriti midagi. Ja oi, kuidas ma eksisin.

Ohkasin rahulolust, kui lauda saabus täiesti mõistliku hinnaga, väga kaunilt serveeritud ja hiiglama maitsev toit. Ja mul ei ole midagi kobiseda ka hommikusöögi osas. Suured plusspunktid söögi osas. Ja samasuured plusspunktid looduse ja omaenda isikliku väikese joa eest, milleni viib lausa valgustatud tee.

Veekeskuse osa oli tibatilluke ja kahe saunaga - aurusaun ja tavaline leilisaun. Üle tunni seal ei lõbutse aga mõnus vaheldus ja lõõgastus sellegipoolest. Pisikeses basseinis jõudsime Ljolikuga pika arutelu ja punktijagamise tulemusel seisukohale, et Eesti parim veekeskuse osa on Grand Rose Spas. Aga samas tema ei ole Rakvere Aqua Spas käinud.

Aga selle vea me parandame üpris peatselt :)

1 comment:

↔e said...

Hii, tänud soovituse eest!
Ka mina olen väga paljud spaad Eestis läbi käinud ja siiani meeldib ka Grand Rose õdus veekeskuse osa (kui teeninduse ja interjööri üle võiks nuriseda).
Fra Mare on ka üks lemmikuid, kuhu alati läheks :)
Sinna Aqva Spa'sse pole ka veel jõudnud ;) Peab minema!