29 June 2020

Keefir käekotis

Ma polnudki täna hommikul ainus, kes keefir käekotis tööle tuli. Juhuslikult märkasin ka kolleegil Gefiluse pakki kotist piilumas. Suvi on täiega kohale jõudnud - need paar õnnelikku kuuma päeva.

Olen saanud juba mitu ettepanekut minna õhtul randa külma Proseccot jooma. Tavaliselt saan neid ettepanekuid siis, kui ise ütlen, et mulle meeldib kõige rohkem õhtune rand, õhtupäike ja külm Prosecco. Aga kui nüüd tõsiselt rääkida siis mulle tõesti väga meeldib õhtune rand ja õhtupäike aga kahjuks jääb kül Prosecco unistuseks, sest auto ise koju ei sõida.

Jätkates juttu õhtusest rannast ja päikesest, siis eile käisin Kakumäe rannas, kus minu üllatuseks tuli päris kaua veeni kõndida. Rannast nii kaugel asuvat merd ma polnud varem näinudki. Tuli lausa valida tegevuste vahel. Kõigepealt pikk kõnd mere äärde ja istumine niiskel merepõhjal, et laps saaks vees möllata. Siis asjad kokku ja tagasi liiva peale, et laps saaks mänguväljakul turnida. Kaunis õhtu oli sellegipoolest. Ma tõesti naudin õhtust randa ja õhtupäikest :)

Õhtuse ranna sõber olen peamiselt sellepärast, et ei oma rannakeha ja nahatüüp ei kannata ka suurt praadimist. Minusuguste õnneks on välja mõeldud õrnalt pruunistavad kehakreemid, mida ma mõnuga kasutan. Julgen kiita Dove'i oma, kuigi iseloomulik lõhn on tal ikka. Kuigi kui nüüd kehapositiivselt mõelda siis on mul tegelikult vägagi kaunis kurvikas rannakeha ja patt oleks seda häbeneda. :)

Kui nüüd õhtuse ranna teema kokku võtta siis päikeseloojangut mere ääres pole veel see suvi nautida õnnestunud. Seega võib teha ettepanekuid ;)

No comments: