07 January 2010

Delfi Naistekas on ikka üks hea huumorinurgake :)

Teema: 20-ndates naised versus 30-ndates naised.

Mops: " Olgem ausad ka teisipidi: ise olen 22. aastane ning nii mina kui ka arvatavasti mitmed teisedki minuvanused naised ei suuda vahel ära imestada meist poole vanemate meeste üle mõistuse kõrgest enesehinnangut, kes arvavad, et nad on meie jaoks maailma kõige ihaldusväärsemad mehed. Öelge palun kasvõi ÜKS põhjus, miks peaks kena ja noor 20-ndates naine vaatama endast poole vanemat meest, kui on lademetes sama vanu kenasid noori mehi, kes on saleda trimmis treenitud kehaga, sileda näonahaga ja riist seisab väga hästi? Raha pärast? Vabandage, kuid kenal noorel naisel on peale ilusa keha ja näolapi olemas ka AJUD, mida kasutatakse selleks, et teenida ise endale vähemalt normaalne elatis. Mida on poole vanemal mehele vastu panna noortele minuvanustele meestele? Olgem ausad, ei midagi erilist. Ma võin ÜHE käe sõrmedel kokku loendada neid 35+ ja 40. aastaseid mehi, kes tõepoolest näevad head välja. Ülejäänud on noh....ma parem ei hakka ütlemagi. Mis puutub karjääri, siis majanduslik iseseisvus on tänapäeva naise jaoks vägagi vajalik, sest mis siis saaks, kui mees ühel ilusal päeval otsustaks mind maha jätta koos lastega ning mul pole kunagi haridust ega töökohta olnud? Pelgalt ilust süüa teha ei saa ja prink kann ka ei aita kuidagi kaasa arvete maksmisele (igasugused seksteenused jätan välja). Ma lihtsalt mõtlen REAALSELT. "

Caramelle: "Muuseas olen 100% nõus kommentaatoritega "kle irw" ja "mops". Täpselt minu sõnad;) Olen 19-aastane ja ei näe 30+ mitte midagi muud peale issi. Kamoon...mu isa on 40! :S Seda küll, et kõik need 30+ mehed üritavad ligi ajada. Olin kaubanduskeskuses ja 2 jõmmi kommenteerisid mu "prinki peput" (nagu teemaalgataja kirjutas), mõtlesin, et mida need vanurid endast õige arvavad ja ütlesid üle kaubanduskeskuse paar "head" sõna. Vello näolt kadus kohe tobe irve ja ütles, et "oi kui kuri" vms. No nad olid tõesti jubedad...huhh...üks oli kiilakas ja teine niisama küürakas. Aga omast arust olid ilgelt seksikad. Mis nad arvasid, et ma langen neile kaela või? Lubage naerda. Klubides käin ka vaid omavanuste meeste seltskonnas ja kui vaja saab vanake lõuga kah, kui tüütab!;) Minu ja minu sõbrannade jaoks on 30+ mehed tülgastavad - 30+ mehed on samamoodi kortsus, kiilanevad jne jne. Peale selle nad ei pese end: higihais käib üle pea. Selliseid ilalõuge kohtab igal pool: tänaval, poes, restoranis, klubides. Kindlasti on ka mõningaid 30+ mehi, kes on väga kenad ja intelligentsed. Olen ühte sellist kohanud küll. Aga kuna ta on liiga vana minu jaoks, siis jäime sõbraks. Ma ei näinud temas mitte midagi muud peale vaimuka ja targa suhtluspartneri."

1 comment:

↔e said...

Ma naersin küll, ausalt. Meeldisid need 2 viimast lauset. Sest nagu ainult targa ja vaimuka mehega ei olegi midagi teha.